W minioną sobotę w Centrum Handlowym Mrówka w Ciechanowie odbył się już IV Rodzinny Festyn Szachowy. Tym razem do atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych przyłączyła się również Akademia Driftingu Crazy Carts. Tym bardziej, że właśnie w sobotę odbyło się uroczyste otwarcie toru cartingowego w Mrówce. Driftujące gokarty nie tylko urozmaiciły Festyn Szachowy, ale szybko skradły serca małych i większych kierowców. Nic dziwnego, bo szaleństwa gokartowe to faktycznie super zabawa.

Tradycyjnie podczas festynu został rozegrany Rodzinny Turniej Szachowy, w których mali szachiści rywalizowali w parach: dziecko plus rodzic.

Był też konkurs plastyczny, malowanie buziek, animacje i zabawy dla dzieci.

Jednym słowem miłe i radosne sobotnie popołudnie w Centrum Handlowym Mrówka w Ciechanowie.

Kategorie: Aktualności

Powiązane wpisy

Aktualności

EXTRA RABAT

Extra rabat na powrót do szkoły! Odbierz 15% przy zakupach za min. 150 zł, nawet na SALE! Nie dotyczy nowości. Zapraszamy do salonu Coccodrillo!

Aktualności

Jarmarki Produktów Regionalnych

Jarmarki Produktów Regionalnych w Centrum Handlowym Mrówka! 25-28 stycznia 2018r. 22-25 lutego 2018r. 23-30 marca 2018r. Oscypki, chleby, miody i chałwy wytwarzane zgodnie z tradycyjnymi recepturami, kultowe już smaki PRL-u, galanteria drewniana do kuchni, wyroby Czytaj więcej...

Aktualności

Nowa kolekcja RY

-40% na druga, tańszą sztukę!!! Przy zakupie dwóch rzeczy z NOWEJ KOLEKCJI dostajesz rabat -40% na tańszą sztukę! Promocja dotyczy rzeczy nieprzecenionych, nie łączy się z ofertą specjalną, innymi promocjami, wyprzedażą oraz outletem. Szczegóły w Czytaj więcej...