W minioną sobotę w Centrum Handlowym Mrówka w Ciechanowie odbył się już IV Rodzinny Festyn Szachowy. Tym razem do atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych przyłączyła się również Akademia Driftingu Crazy Carts. Tym bardziej, że właśnie w sobotę odbyło się uroczyste otwarcie toru cartingowego w Mrówce. Driftujące gokarty nie tylko urozmaiciły Festyn Szachowy, ale szybko skradły serca małych i większych kierowców. Nic dziwnego, bo szaleństwa gokartowe to faktycznie super zabawa.

Tradycyjnie podczas festynu został rozegrany Rodzinny Turniej Szachowy, w których mali szachiści rywalizowali w parach: dziecko plus rodzic.

Był też konkurs plastyczny, malowanie buziek, animacje i zabawy dla dzieci.

Jednym słowem miłe i radosne sobotnie popołudnie w Centrum Handlowym Mrówka w Ciechanowie.

Kategorie: Aktualności

Powiązane wpisy

Aktualności

SIŁOWNIA Premium Fitness & Gym w CH Mrówka

Wkrótce otwarcie nowej siłowni Premium Fitness&Gym w Centrum Handlowym Mrówka w Ciechanowie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do stoiska informacyjnego siłowni, które znajduje się na parterze w CH Mrówka. Do zobaczenia!  

Aktualności

Nowe zasady działania

Informujemy, że od dnia 28.12.2020r. w Centrum Handlowym Mrówka w Ciechanowie czynne są następujące sklepy: Polomarket Apteka Twój Optyk Market Budowlany Mrówka Abra Meble Inmedio Orange Totalizator Sportowy Cukiernia Romanowski (na wynos) Bar u Niedźwiadków Czytaj więcej...